Procedura audytu wewnętrznego

Celem the procedury jest opisanie wszystkich działań związanych z audytem wewnętrznym – opracowanie program audytu, wybór audytora, przeprowadzanie audytów oraz raportowanie.

Istnieje 3 załącznik związany z tym dokumentem. Ten załącznik nie jest w cenie dokumentu i może być zakupiony odrębnie: Roczny program audytu wewnętrznego, Raport z audytu wewnętrznego and Lista kontrolna audytu wewnętrznego.

Ten dokument jest zoptymalizowany dla małych i średnich firm i instytucji. Uważamy, że zbyt długie i zbyt skomplikowane dokumenty to nadmiar pracy i niepotrzebnych nakładów.

Aby zobaczyć przykłady, w jaki sposób należy uzupełniać dokumentację, prosimy zapoznaj się z przewodnikami wideo, które są częścią Pakietów wymienionych poniżej.

Features

Free Demo

Who is it for?

Document template features:

Zgodny z – ISO/IEC 27001 clause 9.2, ISO 22301 9.2, BS 25999-2 5.1
Format – MS Word 2007, MS Word 2010, MS Word 2013
Liczba stron – 6
Język dokumentu – polski. Inne języki – kliknij tutaj: English, Deutsch, Español, Nederlands, Français, Português, Hrvatski.
Can I edit the document? – Yes. The document is fully editable - just enter information specific to your company.
Can I use this to become certified? – Yes. The documentation template may be used for ISO 27001 / ISO 22301 certification audit purposes.
Well-defined instructions – Document templates contain an average of twenty comments each, and offer clear guidance for filling them out.
Get it instantly – You may download the document template right after purchase.
Designed with your company in mind – Template was created for small and medium-sized businesses.

Darmowa próbka

Z przyjemnością udostępnimy Ci darmową próbkę dokumentu zanim podejmiesz decyzję o zakupie. Zobaczysz wtedy dokładnie, co zamawiasz, jak wygląda szablon i jak niewiele Twojej pracy będzie potrzebne, aby go uzupełnić.

 

POBIERZ DARMOWĄ PRÓBKĘ

View full size preview

View full size preview

Czy ten szablon jest na pewno dla mnie?

Nasz Pakiet został opracowany z myślą o małych i średnich firmach i instytucjach – Wszystkie nasze szablony dokumentacji dla norm ISO 27001 raz ISO 22301 są przeznaczone dla małych i średnich organizacji, zawierają wszystkie niezbędne informacje i pomoc, tak, aby projekt przebiegał szybko i możliwie najłatwiej. Twoja firma jest większa? Nasz Pakiet spełni również i Twoje oczekiwania, będziesz jednak potrzebować kilku dodatkowych dokumentów. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego, gdzie możesz poprosić o dodatkowe informacje dotyczące dużych firm i instytucji.
Najwyższa jakość – Nasze szablony dostępne są w różnych językach. Gwarantujemy jakość i dokładność dokumentów, wersje językowe opracowywane są przez osoby z odnośnych krajów, będące jednocześnie profesjonalistami w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania.
Dowolne branże – Bezpieczeństwo informacji oraz ciągłość działania mają krytyczne znaczenie, niezależnie od tego, w jakiej pracujesz branży. Z naszymi szablonami i pomocą ekspertów 27001Academy, Twoja organizacja odniesie wiele korzyści z zapewnienia zgodności z ISO 27001 oraz ISO 22301.

Pytania dotyczące zakupu pojedynczych dokumentów dla norm ISO 27001 / ISO 22301

 

Jak otrzymam dokument?

Po dokonaniu płatności otrzymasz email z linkiem do pobrania zakupionego dokumentu.

Jakie akceptujecie formy płatności?

YWszystkie najważniejsze karty płatnicze; istnieje też możliwość płatności przelewem.

Czy płatność jest bezpieczna?

Stosujemy protokół SSL – to najbezpieczniejsza znana obecnie metoda zabezpieczania przesyłania danych kart płatniczych. Dane karty oraz Twoje dane osobowe są szyfrowane w Twojej przeglądarce i przesyłane do akceptanta. Nie otrzymujemy żadnych danych o Twojej karcie płatniczej.

Jakie waluty akceptujecie?

Akceptujemy ponad 50 popularnych walut.

Nie jestem pewien, czy ten dokument to jest to, czego potrzebuję. Czy mogę go zobaczyć przed zakupem?

Tak. Wybierz link „Darmowa próbka”, podaj swoje dane i będziesz mógł zapoznać się z darmową próbką tego dokumentu przed podjęciem decyzji o zakupie. Zobaczysz, jak wygląda dokument i jak łatwo jest go wypełnić.

Procedura audytu wewnętrznego
US$ 34.90

Darmowe konsultacje dotyczące ISO 27001 / ISO 22301

Nasi konsultanci są gotowi rozmawiać z Wami o wszystkich aspektach wdrożenia ISO 27001 & ISO 22301 – gdzie jesteście w tej chwili w tym obszarze, jakie działania należy podjąć itd. Wiemy, że może to wszystko wydawać się bardzo skomplikowane – jesteśmy tu, aby poradzić Wam, co dalej.

Informacje o 27001Academy

 

27001Academy jest jedną z Akademii Advisera.com. Advisera specjalizuje się w udzielaniu wsparcia firmom i instytucjom we wdrażaniu najważniejszych światowych standardów, takich jak EU RODO, ISO 27001, ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, AS9100, ISO 20000 oraz ITIL. Z biegiem lat Advisera stała się światowym liderem w zakresie dokumentacji oraz szkoleń online dotyczących norm ISO 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji) oraz ISO 22301 (zarządzanie ciągłością działania).

Nasze produkty są najwyższej jakości. Są stosowane w ponad 100 krajach, a nasze najwyższej klasy wsparcie techniczne stanowi podstawę naszego sukcesu. Przeczytaj więcej o 27001Academy.

 

Pełne bezpieczeństwo płatności online

 

Stosujemy protokół SSL – to najbezpieczniejsza znana obecnie metoda zabezpieczania przesyłania danych kart płatniczych. Dane karty są szyfrowane w Twojej przeglądarce i przesyłane do akceptanta. Nie otrzymujemy żadnych danych o Twojej karcie płatniczej. Ponadto, wydawca karty płatniczej stosuje własne mechanizmy i procedury bezpieczeństwa.

cards

SSL AES-128bit Polityka prywatności

Płatności online obsługuje BlueSnap i 2Checkout.

NASI KLIENCI

NASI PARTNERZY

  • Advisera jest posiadającym certyfikat Exemplar Global dostawcą usług w zakresie TPECS (szkoleń i certyfikatów dla egzaminatorów) dla jednostek kompetencyjnych IS, QM, EM, TL i AU.
  • ITIL® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy AXELOS Limited. Używany na podstawie licencji AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • DNV GL Business Assurance jest jednym z wiodących dostawców akredytowanych certyfikatów dla systemów zarządzania.