• Pakiety firmy Advisera są używane przez ponad 6000 firm na całym świecie
 • Zoptymalizowany dla małych i średnich firm
 • Zapłacisz nawet o 80% mniej niż korzystając z usług konsultantów
 • Dostępne są konsultacje z ekspertami i nieograniczona pomoc techniczna za pośrednictwem poczty email
 • Stworzony przez Advisera, wiodącą niezależną stronę internetową dla standardów ISO

Pakiet Dokumentacji Analizy Wpływu na Działalność (BIA) dla ISO 22301

Przeprowadzaj analizę wpływu na działalność zgodnie z ISO 22301 samodzielnie, co z naszym pakietem dokumentów zrobisz prosto i skutecznie.

Pakiet narzędzi ze wsparciem ekspertów na żywo


Cechy:
 • 2 szablony dokumentów – nieograniczony dostęp do wszystkich dokumentów ISO 22301 dla analizy wpływu na działalność
 • Dostęp do samouczków wideo
 • Nieograniczone wsparcie poprzez pocztę elektroniczną.
 • Przegląd dokumentu przez eksperta
 • Jedna godzina bezpośredniej konsultacji on-line z ekspertem ISO 22301

97 EUR

100% bezpieczne płatności online
w standardzie AES-128bit SSL

W JAKI SPOSÓB EKSPERCI POMAGAJĄ?

 1. Nasz ekspert ds. ISO 27001 będzie spotkał się z Tobą regularnie – podpowie Ci, od czego zacząć, jakie kolejne kroki wykonać i jak rozwiązać wszelkie problemy, z którymi możesz się borykać. Możesz porozmawiać z nim za pośrednictwem Skype, przez telefon lub w dowolny inny sposób, w dogodnym dla Ciebie czasie.
 2. W trakcie wdrażania projektu możesz kontaktować się z nami w dowolnym momencie, korzystając z nieograniczonej pomocy przez e-mail i otrzymując odpowiedzi ekspertów na zadane przez Ciebie pytania w ciągu 24 godzin.
 3. Po wypełnieniu dokumentów możesz dać je naszym ekspertom do wglądu – sprawdzą je, ocenią i podpowiedzą Ci, co należy jeszcze poprawić.

OTO ZESPÓŁ TWOICH EKSPERTÓW

Nasz zespół składa się z najbardziej doświadczonych audytorów, szkoleniowców i konsultantów w zakresie standardów ISO 27001. Ponadto, jesteśmy dumni z umiejętności komunikacyjnych naszego zespołu ekspertów, które pomagają im nawiązywać stabilne i osobiste relacje z naszymi klientami.

Dejan Kosutic
Wiodący ekspert ds. ISO 22301

Antonio Jose Segovia
Ekspert ds. ISO 22301 dla Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Ta dokumentacja jest wręcz genialna. W zeszłym roku pracowałem przy użyciu pakietem BS 25999, dodatkowo czytając trochę na ten temat (głównie na blogu Dejana!) W ten sposób opracowaliśmy plan ciągłości działania. Teraz zaczynam robić to samo teraz z ISO 27001.
Simon McLean
Dyrektor zarządzający w firmie Click Travel Ltd

FUNKCJE PAKIETU

PAKIET DOKUMENTÓW

Zobacz, które dokumenty są zawarte w Pakiecie Dokumentacji Analizy Wpływu na Działalność dla ISO 22301.

 1. Metodyka analizy wpływu na działalność
 2. Kwestionariusz analizy wpływu na działalność

Instruktaż wdrażania krok po kroku

Pakiet dokumentów jest tak zorganizowana, aby stopniowo prowadzić Cię na ścieżce wdrażania standardu. Są one uporządkowane w logicznie ponumerowanych folderach, dzięki czemu będziesz wiedział od czego zacząć, a po zakończeniu pracy z danym dokumentem – gdzie przejść następnie.

UKOŃCZONY W 80% – WSKAZÓWKI DLA POZOSTAŁYCH 20%

Wykonaliśmy już 80% pracy, za którą inaczej musiałbyś zapłacić konsultantowi. Wszystko, co można było wstępnie wypełnić w dokumentach, jest już wypełnione, a pozostała modyfikacje, których będziesz musiał dokonać są wyraźnie opatrzone komentarzami i instrukcjami.

SYMBOLE ZASTĘPCZE POKAŻĄ CI, W KTÓRYM PUNKTACH WYMAGANA JEST EDYCJA

Po prostu przechodź przez kolejne dokumenty, wypełniając dane specyficzne dla swojej firmy zgodnie z instrukcjami. Nasi eksperci dodali nawet instrukcje dotyczące tego, co należy wprowadzić, aby pomóc Ci w jak najskuteczniejszym przeprowadzeniu procesu wdrażania.

DODATKOWE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KONKRETNYCH ZADAŃ

Wypełnienie niektórych części dokumentu może być dla Ciebie wyzwaniem, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. W takich przypadkach dodaliśmy szczegółowe instrukcje oraz – tam, gdzie to potrzebne – linki do artykułów i samouczków wideo, które pomogą Ci zrozumieć i uzupełnić te sekcje.

MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ MODYFIKACJI DOKUMENTÓW

Większość firm ma określony układ i strukturę swoich oficjalnych dokumentów. Zawierają one pewne informacje w nagłówku, poziom poufności, a nawet określony projekt graficzny i dobór czcionki. Wszystkie nasze dokumenty można w pełni modyfikować, dzięki czemu będą one wyglądać tak, jak powinny.

PEŁNE WSPARCIE, KTÓREGO POTRZEBUJESZ

Certyfikacja ISO 27001/ISO 22301 to znacznie więcej niż tylko dokumentacja. Wdrażanie standardu musi być przeprowadzone w sposób odpowiedni dla Twojej firmy i musisz do tego odpowiednio przygotować swoich pracowników, kierownictwem i istniejące w firmie procesy.

Dlatego nasi eksperci będą Ci udzielać pełnego wsparcia online na żywo i odpowiedzą na wszystkie trudne pytania – połączenie możesz nawiązać przez Skype, telefon lub za pomocą innej wygodnej dla Ciebie metody; możemy także odpowiedzieć na Twoje pytania mailowo – sam decydujesz, jaki sposób komunikacji najbardziej Ci odpowiada.

[name, job title]

został wyznaczony na sponsora projektu.

[Nazwa organizacji]

Najważniejsze cechy i zalety Pakietu Dokumentacji
Analizy Wpływu na Działalność (BIA) dla ISO 22301

Szablony dokumentów dotyczących ciągłości działania, wymaganych normą ISO 22301

Pakiet jest dostępny w językach polskim, angielskim, niemieckim, holenderskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i chorwackim. Zawiera następujące szablony dokumentów wymaganych przez ISO 22301: Metodyka analizy wpływu na działalność, Kwestionariusz analizy wpływu na działalność.

Opracowane przez ekspertów

27001Academy jest znana z dokładności i jakości jej produktów i usług. Masz pewność, że dokumenty zostały opracowane przez wiodących ekspertów w zakresie ISO 27001 oraz ISO 22301. Naszym celem jest minimalizacja ilości pracy i stresu związanego z wdrożeniem tych norm.

List_of_documents_ISO_27001_ISO_22301_Premium_Documentation_Toolkit_EN

W pełni akceptowalny dla audytu certyfikacyjnego

Nasz pakiet dokumentów zawiera szablony dla każdego dokumentu, którego potrzebujesz by działać zgodnie z ISO 27001 – wszystkie one są w pełni akceptowalne w audycie certyfikacyjnym. Pakiet zawiera także dodatkowe szablony polityk i procedur, które są najczęściej używane w przypadku kontroli Aneks A ISO 27001 – dołączona została do niego również lista dokumentów, które wyraźnie oznaczają każdy dokument jako obowiązkowy lub opcjonalny i która może być użyta jako lista kontrolna ISO 27001.

Szkolenia i przewodniki – w cenie!

Kupując Pakiet otrzymujesz 1 rok dostępu do wybranych samouczków wideo. Nie tylko przeszkolisz się w zakresie analizy wpływu na działalność zgodnej z ISO 22301, ale również uzyskasz porady krok po kroku, jak wypełniać dokumenty Pakietu.

Procedure_for_Document_and_Record_Control_EN_comment

Większość już za Ciebie zrobiliśmy – wstępnie wypełniając 90% dokumentów za Ciebie

Większość dokumentów jest już prawie gotowa, pozostało w nich około 10% do uzupełnienia. W większości przypadków będziesz musiał podać tylko dane dotyczące Twojej firmy, takie jak nazwa firmy, osoby odpowiedzialne i inne dane. Każdy szablon zawiera wskazówki krok po kroku i który podpowiada, które części są konieczne, a które po prostu dobrze mieć.

Możliwość pełnej modyfikacji dokumentów

Każdy dokument jest dostępny w łatwym do edytowania pliku MS Word lub MS Excel, dzięki czemu będziesz mógł je łatwo zmodyfikować do potrzeb Twojej firmy. Zaprezentuj swoją markę, wstawiając logo i paletę wybranych kolorów, zmieniaj nagłówki i stopki tak, aby odzwierciadlały styl Twojej firmy.

ReferenceDocuments

Jednolite formatowanie

Wszystkie szablony w Pakiecie są opracowane według ustandaryzowanej struktury i w tym samym formacie, co ułatwia proces ich uzupełniania oraz zarządzania nimi. W celu ułatwienia zrozumienia korelacji pomiędzy dokumentami, każdy dokument zawiera listę dokumentów referencyjnych.

tool-7

Zoptymalizowany dla małych i średnich organizacji

Pakiet Dokumentacji Premium dla ISO 27001 oraz ISO 22301 został opracowany z myślą o małych i średnich firmach i instytucjach. Jego celem jest minimalizacja czasu i kosztów wdrożenia norm. Nie musisz wypełniać ogromnej liczby dokumentów, potrzebnych tylko w bardzo dużych organizacjach. Uzupełniasz tylko dokumenty potrzebne w Twojej firmie.

DARMOWE WEBINARIA

Jak korzystać z pakietu dokumentów do wdrożenia ISO 27001/ISO 22301

Webinarium przeznaczone dla firm, które planują wdrożyć ISO 27001 / ISO 22301 samodzielnie. Podczas tego webinarium będziesz mógł się zorientować, czy szablony, instrukcje i pomoc z 27001Academy będą odpowiednie do Twojego projektu wdrażania standardów.

OBEJRZYJ PÓŹNIEJ

Otrzymasz od nas e-mail z linkiem do tego webinarium, dzięki czemu będziesz mógł obejrzeć go w późniejszym czasie.

GOTOWY NA AUDYT CERTYFIKACYJNY?

Dzięki naszym dokumentom firmy z ponad 100 krajów uzyskały już certyfikaty.

 • Ten pakiet dokumentów przeprowadzi Cię przez cały proces wdrażania
 • Wsparcie ekspertów w trakcie trwania całego projektu
 • Ocena ekspertów niektórych już wypełnionych dokumentów
 • Spotkanie z ekspertem przed audytem, abyś miał pewność, że jesteś w pełni gotowy

Pakiet Dokumentacji Analizy Wpływu na Działalność (BIA) dla ISO 22301:

CZY JEST ODPOWIEDNI DLA TWOJEJ FIRMY?

Prowadzisz firmę małej lub średniej wielkości?
Chcesz skrócić czas i zminimalizować koszty wdrażania?
Szukasz zwięzłych i łatwych w użytkowaniu szablonów?
Dobrze rozumiejąc Twoje potrzeby, znaleźliśmy odpowiedź na Twoje pytania i opracowaliśmy pakiet narzędzi ISO 22301 dla analizy wpływu na działalność z myślą o Twojej firmie. Nasz pakiet nie wymaga, abyś wypełniał każdy z dokumentów, co muszą robić wielkie firmy działające globalnie. Zamiast tego, zawiera on tylko te dokumenty, których potrzebujesz w SWOJEJ firmie.

POBIERZ BEZPŁATNE DEMO

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ POMOCY?

PAKIET NARZĘDZI ZE
WSPARCIEM EKSPERTÓW NA ŻYWO

97 EUR
2 szablony dokumentów zgodne z ISO 22301
Dostęp do samouczków wideo
Nieograniczone wsparcie mailowe
1 godzina rozmowy sam na sam z ekspertem ISO 22301
 
Sprawdzenie przez eksperta 1 wypełnionego dokumentu

PAKIET Z
ROZSZERZONĄ POMOCĄ

597 EUR
2 szablony dokumentów zgodne z ISO 22301
Dostęp do samouczków wideo
Nieograniczone wsparcie mailowe
5 godzin spotkań sam na sam
(seria
spotkań online z ekspertem ds. ISO 27001)
Sprawdzanie przez eksperta wszystkich wypełnionych dokumentów.

CZY ISO 22301 NAPRAWDĘ MOŻNA WDROŻYĆ SAMODZIELNIE?

PROSTA I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

FAQ: ZAKUP Pakietu Dokumentacji Analizy Wpływu na Działalność (BIA) dla ISO 22301

Kiedy i jak otrzymam pakiet?

Po dokonaniu płatności otrzymasz email z linkiem do pobrania dokumentacji.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe, płatności PayPal, a możemy zaakceptować przelew bankowy z Twojego konta bankowego.

W jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo moich danych do płatnościach?

Używamy technologii Secure Socket Layer (SSL), co jest standardem w tej branży. SSL to jeden z najbezpieczniejszych na świecie sposobów płatności online. Twoje dane do płatności zostają szyfrowane, a następnie natychmiast wysyłane do przetwarzającego płatność. Nie widzimy informacji o Twojej płatności i nie przechowujemy żadnych danych

Które waluty akceptujecie?

Akceptujemy płatności w ponad 50 walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro, frankach szwajcarskich i funtach brytyjskich.

Co możecie mi zaoferować, jeśli chcę kupić pakiet narzędzi w drugim języku? Czy otrzymam rabat?

Tak, na pakiet narzędzi w drugim języku oferujemy 70% rabatu.

Nie jestem pewien, czy te dokumenty są dokładnie tym, czego potrzebuję. Czy mogę je zobaczyć przed zakupem?

Oczywiście! Kliknij "POBIERZ BEZPŁATNY PAKIET DEMO", podaj swoje nazwisko i adresie email, a otrzymasz bezpłatnie wgląd w każdy dokument przed podjęciem decyzji o zakupie. Zobaczysz, jak wyglądają szablony i jak łatwo jest je wypełniać.

Czy pakiet narzędzi jest zgodny z najnowszymi zmianami w standardzie ISO 27001?

Tak. Ponadto, będziesz miał prawo do otrzymywania bezpłatnych aktualizacji tych pakietów narzędzi przez okres jednego roku od daty zakupu.

expert-en

Dejan Kosutic
Wiodący ekspert ds. ISO 27001/ISO 22301

NIE MASZ PEWNOŚCI, KTÓRA OPCJA JEST NAJLEPSZA DLA CIEBIE?

Uzyskaj bezpłatne porady eksperta, aby skuteczniej rozwijać swoją firmę

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Informacje o 27001Academy

 

27001Academy jest jedną z Akademii Advisera.com. Advisera specjalizuje się w udzielaniu wsparcia firmom i instytucjom we wdrażaniu najważniejszych światowych standardów, takich jak EU RODO, ISO 27001, ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO/IEC 17025, AS9100, ISO 20000 oraz ITIL. Z biegiem lat Advisera stała się światowym liderem w zakresie dokumentacji oraz szkoleń online dotyczących norm ISO 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji) oraz ISO 22301 (zarządzanie ciągłością działania).

Nasze produkty są najwyższej jakości. Są stosowane w ponad 100 krajach, a nasze najwyższej klasy wsparcie techniczne stanowi podstawę naszego sukcesu. Przeczytaj więcej o 27001Academy.

 

Pełne bezpieczeństwo płatności online

 

Stosujemy protokół SSL – to najbezpieczniejsza znana obecnie metoda zabezpieczania przesyłania danych kart płatniczych. Dane karty są szyfrowane w Twojej przeglądarce i przesyłane do akceptanta. Nie otrzymujemy żadnych danych o Twojej karcie płatniczej. Ponadto, wydawca karty płatniczej stosuje własne mechanizmy i procedury bezpieczeństwa.

cards

SSL AES-128bit Polityka prywatności

Płatności online obsługuje BlueSnap i 2Checkout.

NASI KLIENCI

NASI PARTNERZY

 • Advisera jest posiadającym certyfikat Exemplar Global dostawcą usług w zakresie TPECS (szkoleń i certyfikatów dla egzaminatorów) dla jednostek kompetencyjnych IS, QM, EM, TL i AU.
 • ITIL® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy AXELOS Limited. Używany na podstawie licencji AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 • DNV GL Business Assurance jest jednym z wiodących dostawców akredytowanych certyfikatów dla systemów zarządzania.