• Pakiety firmy Advisera są używane przez ponad 6000 firm na całym świecie
 • Zoptymalizowany dla małych i średnich firm
 • Zapłacisz nawet o 80% mniej niż korzystając z usług konsultantów
 • Dostępne są konsultacje z ekspertami i nieograniczona pomoc techniczna za pośrednictwem poczty email
 • Stworzony przez Advisera, wiodącą niezależną stronę internetową dla standardów ISO

Pakiet Dokumentacji dla ISO 27001

Dzięki naszemu Pakietowi Dokumentów w prosty sposób wdrożysz ISO 27001 samodzielnie

Pakiet narzędzi ze wsparciem ekspertów na żywo

Cechy:
 • 43 szablony dokumentów – nieograniczony dostęp do wszystkich dokumentów wymaganych do certyfikacji ISO 27001, a dodatkowo najczęściej wykorzystywane dokumenty nieobowiązkowe
 • Dostęp do samouczków wideo
 • Nieograniczone wsparcie poprzez pocztę elektroniczną.
 • Przegląd dokumentu przez eksperta
 • Jedna godzina bezpośredniej konsultacji on-line z ekspertem ISO 27001

797 EUR

100% bezpieczne płatności online
w standardzie AES-128bit SSL

W JAKI SPOSÓB EKSPERCI POMAGAJĄ?

 1. Nasz ekspert ds. ISO 27001 będzie spotkał się z Tobą regularnie – podpowie Ci, od czego zacząć, jakie kolejne kroki wykonać i jak rozwiązać wszelkie problemy, z którymi możesz się borykać. Możesz porozmawiać z nim za pośrednictwem Skype, przez telefon lub w dowolny inny sposób, w dogodnym dla Ciebie czasie.
 2. W trakcie wdrażania projektu możesz kontaktować się z nami w dowolnym momencie, korzystając z nieograniczonej pomocy przez e-mail i otrzymując odpowiedzi ekspertów na zadane przez Ciebie pytania w ciągu 24 godzin.
 3. Po wypełnieniu dokumentów możesz dać je naszym ekspertom do wglądu – sprawdzą je, ocenią i podpowiedzą Ci, co należy jeszcze poprawić.

OTO ZESPÓŁ TWOICH EKSPERTÓW

Nasz zespół składa się z najbardziej doświadczonych audytorów, szkoleniowców i konsultantów w zakresie standardów ISO 27001. Ponadto, jesteśmy dumni z umiejętności komunikacyjnych naszego zespołu ekspertów, które pomagają im nawiązywać stabilne i osobiste relacje z naszymi klientami.

Dejan Kosutic
Wiodący ekspert ds. ISO 27001/ISO 22301

Rhand Leal
Ekspert ds. ISO 27001 dla Brazylii

Antonio Jose Segovia
Ekspert ds. ISO 27001/ISO 22301 dla Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Pakiet przyspieszył tworzenie wymaganej dokumentacji i ułatwił identyfikację obszarów, na które powinniśmy położyć większy nacisk. Mamy więcej czasu, który możemy poświęcić na przeprowadzanie oceny ryzyka oraz definiowanie naszych kontroli. Duża oszczędność czasu dla nas.
Ivan Garcia
Wasza dokumentacja była dla nas wielką pomocą. Nasz audyt certyfikacyjny jest w poniedziałek i dzięki Wam mogliśmy uzupełnić braki w naszej dokumentacji. Jesteśmy pod wrażeniem zawartości Waszych dokumentów. Mieliśmy już przygotowaną naszą dokumentację, ale Wasze szablony były bardziej rozbudowane i kompletne.
Timothy Cohen
Administrator systemu w Alpha Systems

FUNKCJE PAKIETU

PAKIET DOKUMENTÓW

Zobacz, które dokumenty są zawarte w Pakiecie Dokumentacji ISO 27001.

 1. Polityka użytkowania własnych urządzeń elektronicznych (Polityka BYOD)
 2. Polityka użytkowania urządzeń mobilnych i telepracy
 3. Zobowiązanie do zachowania poufności
 4. Zobowiązanie do stosowania polityk i procedur SZBI
 5. Inwentaryzacja aktywów
 6. Polityka akceptowalnego użytkowania
 7. Polityka klasyfikacji informacji
 8. Polityka kontroli dostępu
 9. Polityka zarządzania hasłami
 10. Polityka stosowania zabezpieczeń kryptograficznych
 11. Polityka czystego biurka i czystego ekranu
 12. Polityka usuwania i niszczenia informacji
 13. Procedury pracy w strefach bezpieczeństwa
 14. Procedury operacyjne dla systemów teleinformatycznych
 15. Polityka zarządzania zmianami
 16. Polityka zarządzania kopiami zapasowymi
 17. Polityka przekazywania informacji
 18. Polityka bezpiecznego rozwoju systemów
 19. Specyfikacja wymagań dla systemu przetwarzania informacji
 20. Polityka bezpieczeństwa dotycząca dostawców
 21. Klauzule bezpieczeństwa dla dostawców i partnerów
 22. Procedura zarządzania incydentami
 23. Dziennik incydentów
 1. Procedura zarządzania dokumentami i rejestrami
 2. Procedura identyfikacji wymagań
 3. Zakres SZBI
 4. Polityka bezpieczeństwa informacji
 5. Plan szkolenia i uświadamiania
 6. Protokół z przeglądu dokonanego przez kierownictwo
 7. Procedura działań naprawczych
 8. Formularz działania naprawczego
 1. Metodyka szacowania i postępowania z ryzykiem
 2. Tabela szacowania ryzyka
 3. Tabela postępowania z ryzykiem
 4. Raport z szacowania i postępowania z ryzykiem
 5. Deklaracja stosowania
 6. Plan postępowania z ryzykiem
 1. Plan odtworzenia po katastrofie
 1. Procedura audytu wewnętrznego
 2. Roczny program audytu wewnętrznego
 3. Raport z audytu wewnętrznego
 4. Lista kontrolna audytu wewnętrznego

Instruktaż wdrażania krok po kroku

Pakiet dokumentów jest tak zorganizowana, aby stopniowo prowadzić Cię na ścieżce wdrażania standardu. Są one uporządkowane w logicznie ponumerowanych folderach, dzięki czemu będziesz wiedział od czego zacząć, a po zakończeniu pracy z danym dokumentem – gdzie przejść następnie.

UKOŃCZONY W 80% – WSKAZÓWKI DLA POZOSTAŁYCH 20%

Wykonaliśmy już 80% pracy, za którą inaczej musiałbyś zapłacić konsultantowi. Wszystko, co można było wstępnie wypełnić w dokumentach, jest już wypełnione, a pozostała modyfikacje, których będziesz musiał dokonać są wyraźnie opatrzone komentarzami i instrukcjami.

SYMBOLE ZASTĘPCZE POKAŻĄ CI, W KTÓRYM PUNKTACH WYMAGANA JEST EDYCJA

Po prostu przechodź przez kolejne dokumenty, wypełniając dane specyficzne dla swojej firmy zgodnie z instrukcjami. Nasi eksperci dodali nawet instrukcje dotyczące tego, co należy wprowadzić, aby pomóc Ci w jak najskuteczniejszym przeprowadzeniu procesu wdrażania.

DODATKOWE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KONKRETNYCH ZADAŃ

Wypełnienie niektórych części dokumentu może być dla Ciebie wyzwaniem, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. W takich przypadkach dodaliśmy szczegółowe instrukcje oraz – tam, gdzie to potrzebne – linki do artykułów i samouczków wideo, które pomogą Ci zrozumieć i uzupełnić te sekcje.

MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ MODYFIKACJI DOKUMENTÓW

Większość firm ma określony układ i strukturę swoich oficjalnych dokumentów. Zawierają one pewne informacje w nagłówku, poziom poufności, a nawet określony projekt graficzny i dobór czcionki. Wszystkie nasze dokumenty można w pełni modyfikować, dzięki czemu będą one wyglądać tak, jak powinny.

PEŁNE WSPARCIE, KTÓREGO POTRZEBUJESZ

Certyfikacja ISO 27001/ISO 22301 to znacznie więcej niż tylko dokumentacja. Wdrażanie standardu musi być przeprowadzone w sposób odpowiedni dla Twojej firmy i musisz do tego odpowiednio przygotować swoich pracowników, kierownictwem i istniejące w firmie procesy.

Dlatego nasi eksperci będą Ci udzielać pełnego wsparcia online na żywo i odpowiedzą na wszystkie trudne pytania – połączenie możesz nawiązać przez Skype, telefon lub za pomocą innej wygodnej dla Ciebie metody; możemy także odpowiedzieć na Twoje pytania mailowo – sam decydujesz, jaki sposób komunikacji najbardziej Ci odpowiada.

[name, job title]

został wyznaczony na sponsora projektu.

[Nazwa organizacji]

Najważniejsze cechy i zalety
Pakietu Dokumentacji dla ISO 27001

43 szablony dla każdego wymaganego dokumentu

Zestaw narzędzi jest dostępny w języku angielskim, niemieckim, holenderskim, hiszpańskim, portugalskim i chorwackim i zawiera następujące szablony ISO 27001: Procedura kontroli dokumentów, Polityka bezpieczeństwa informacji, Dokument z zakresu ISMS, Metodologia oceny ryzyka, Matryca oceny ryzyka, Ocena ryzyka bezpieczeństwa szablon, Plan zmniejszania ryzyka, Oświadczenie o stosowalności, Polityka zarządzania zdarzeniami, Szablon zasad dopuszczalnego wykorzystania, Szablon polityki bezpieczeństwa w sieci, Szablon zasad kontroli dostępu, Zasady tworzenia kopii zapasowych i wiele innych – kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę dokumentów ISO 27001..

 

Opracowane przez ekspertów

27001Academy jest znana z dokładności i jakości jej produktów i usług. Masz pewność, że dokumenty zostały opracowane przez wiodących ekspertów w zakresie ISO 27001. Naszym celem jest minimalizacja ilości pracy i stresu związanego z wdrożeniem tych norm.

W pełni akceptowalny dla audytu certyfikacyjnego

Nasz pakiet dokumentów zawiera szablony dla każdego dokumentu, którego potrzebujesz by działać zgodnie z ISO 27001 – wszystkie one są w pełni akceptowalne w audycie certyfikacyjnym. Pakiet zawiera także dodatkowe szablony polityk i procedur, które są najczęściej używane w przypadku kontroli Aneks A ISO 27001 – dołączona została do niego również lista dokumentów, które wyraźnie oznaczają każdy dokument jako obowiązkowy lub opcjonalny i która może być użyta jako lista kontrolna ISO 27001.

Szkolenia i przewodniki – w cenie!

Kupując Pakiet otrzymujesz 1 rok dostępu do wszystkich naszych filmów szkoleniowych oraz szkoleń internetowych dostępnych na żądanie. Nie tylko przeszkolisz się w zakresie ISO 27001, ale również uzyskasz porady krok po kroku, jak wypełniać dokumenty Pakietu.

Większość już za Ciebie zrobiliśmy – wstępnie wypełniając 90% dokumentów za Ciebie

Większość dokumentów jest już prawie gotowa, pozostało w nich około 10% do uzupełnienia. W większości przypadków będziesz musiał podać tylko dane dotyczące Twojej firmy, takie jak nazwa firmy, osoby odpowiedzialne i inne dane. Każdy szablon zawiera wskazówki krok po kroku i który podpowiada, które części są konieczne, a które po prostu dobrze mieć.

Rozwiewamy większość Twoich pytań i zmartwień związanych z wdrożeniem ISO 27001, a Ty zawsze będziesz miał pewność, że dokumenty są kompletne i dokładne.

Możliwość pełnej modyfikacji dokumentów

Każdy dokument jest dostępny w łatwym do edytowania pliku MS Word lub MS Excel, dzięki czemu będziesz mógł je łatwo zmodyfikować do potrzeb Twojej firmy. Zaprezentuj swoją markę, wstawiając logo i paletę wybranych kolorów, zmieniaj nagłówki i stopki tak, aby odzwierciadlały styl Twojej firmy.

Folders27001PL

Przejrzysta organizacja, logiczna struktura

Dokumenty są umieszczane w folderach w odpowiedniej kolejności, dzięki czemu można łatwo śledzić ich sekwencję i mieć pewność, że nic nie zostanie pominięte i że żadne błędy nie zostaną popełnione podczas wdrażania. Poręczny wykres etapów wdrażania także został dołączony do pakietu, aby pomóc kierownikowi projektu zrozumieć poszczególne kroki.

ReferenceDocuments

 

Jednolite formatowanie

Wszystkie szablony w Pakiecie są opracowane według ustandaryzowanej struktury i w tym samym formacie, co ułatwia proces ich uzupełniania oraz zarządzania nimi. W celu ułatwienia zrozumienia korelacji pomiędzy dokumentami, każdy dokument zawiera listę dokumentów referencyjnych.

tool-7

Zoptymalizowany dla małych i średnich organizacji

Pakiet Dokumentacji dla ISO 27001 został opracowany z myślą o małych i średnich firmach i instytucjach. Jego celem jest minimalizacja czasu i kosztów wdrożenia norm. Nie musisz wypełniać ogromnej liczby dokumentów, potrzebnych tylko w bardzo dużych organizacjach. Uzupełniasz tylko dokumenty potrzebne w Twojej firmie.

DARMOWE WEBINARIA

Jak korzystać z pakietu dokumentów do wdrożenia ISO 27001/ISO 22301

Webinarium przeznaczone dla firm, które planują wdrożyć ISO 27001 / ISO 22301 samodzielnie. Podczas tego webinarium będziesz mógł się zorientować, czy szablony, instrukcje i pomoc z 27001Academy będą odpowiednie do Twojego projektu wdrażania standardów.

OBEJRZYJ PÓŹNIEJ

Otrzymasz od nas e-mail z linkiem do tego webinarium, dzięki czemu będziesz mógł obejrzeć go w późniejszym czasie.

JAK UJĘTO W

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ POMOCY?

PAKIET NARZĘDZI ZE WSPARCIEM
EKSPERTÓW NA ŻYWO

797 EUR
43 szablony dokumentów zgodne z ISO 27001
Dostęp do samouczków wideo
Narzędzie do analizy rozbieżności ISO 27001
Nieograniczone wsparcie mailowe
1 godzina rozmowy
sam na sam z ekspertem ISO 27001
Sprawdzenie przez eksperta 1 wypełnionego dokumentu
 
 
 

PAKIET Z
ROZSZERZONĄ POMOCĄ

1297 EUR
43 szablony dokumentów zgodne z ISO 27001
Dostęp do samouczków wideo
Narzędzie do analizy rozbieżności ISO 27001
Nieograniczone wsparcie mailowe
5 godzin spotkań sam na sam
(seria
spotkań online z ekspertem ds. ISO 27001)
Sprawdzanie przez eksperta 5 wypełnionych dokumentów
 
 
 

POWER TOOLKIT
 

2297 EUR
43 szablony dokumentów zgodne z ISO 27001
Dostęp do samouczków wideo
Narzędzie do analizy rozbieżności ISO 27001
Nieograniczone wsparcie mailowe
15 godzin spotkań sam na sam
(seria
spotkań online z ekspertem ds. ISO 27001)
Sprawdzanie przez eksperta 15 wypełnionych dokumentów
Warsztat kontrolny przed audytem (1-godzinne szkolenie z najlepszym ekspertem przygotowujące do audytu ISO 27001)

CZY ISO 27001 NAPRAWDĘ MOŻNA WDROŻYĆ SAMODZIELNIE?

PROSTA I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

FAQ: ZAKUP Pakiet Dokumentacji dla ISO 27001

Kiedy i jak otrzymam pakiet?

Po dokonaniu płatności otrzymasz email z linkiem do pobrania dokumentacji.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe, płatności PayPal, a możemy zaakceptować przelew bankowy z Twojego konta bankowego.

W jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo moich danych do płatnościach?

Używamy technologii Secure Socket Layer (SSL), co jest standardem w tej branży. SSL to jeden z najbezpieczniejszych na świecie sposobów płatności online. Twoje dane do płatności zostają szyfrowane, a następnie natychmiast wysyłane do przetwarzającego płatność. Nie widzimy informacji o Twojej płatności i nie przechowujemy żadnych danych

Które waluty akceptujecie?

Akceptujemy płatności w ponad 50 walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro, frankach szwajcarskich i funtach brytyjskich.

Co możecie mi zaoferować, jeśli chcę kupić pakiet narzędzi w drugim języku? Czy otrzymam rabat?

Tak, na pakiet narzędzi w drugim języku oferujemy 70% rabatu.

Nie jestem pewien, czy te dokumenty są dokładnie tym, czego potrzebuję. Czy mogę je zobaczyć przed zakupem?

Oczywiście! Kliknij "POBIERZ BEZPŁATNY PAKIET DEMO", podaj swoje nazwisko i adresie email, a otrzymasz bezpłatnie wgląd w każdy dokument przed podjęciem decyzji o zakupie. Zobaczysz, jak wyglądają szablony i jak łatwo jest je wypełniać.

Czy pakiet narzędzi jest zgodny z najnowszymi zmianami w standardzie ISO 27001?

Tak. Ponadto, będziesz miał prawo do otrzymywania bezpłatnych aktualizacji tych pakietów narzędzi przez okres jednego roku od daty zakupu.

expert-en

Dejan Kosutic
Wiodący ekspert ds. ISO 27001/ISO 22301

NIE MASZ PEWNOŚCI, KTÓRA OPCJA JEST NAJLEPSZA DLA CIEBIE?

Uzyskaj bezpłatne porady eksperta, aby skuteczniej rozwijać swoją firmę

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Informacje o 27001Academy

 

27001Academy jest jedną z Akademii Advisera.com. Advisera specjalizuje się w udzielaniu wsparcia firmom i instytucjom we wdrażaniu najważniejszych światowych standardów, takich jak EU RODO, ISO 27001, ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO/IEC 17025, AS9100, ISO 20000 oraz ITIL. Z biegiem lat Advisera stała się światowym liderem w zakresie dokumentacji oraz szkoleń online dotyczących norm ISO 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji) oraz ISO 22301 (zarządzanie ciągłością działania).

Nasze produkty są najwyższej jakości. Są stosowane w ponad 100 krajach, a nasze najwyższej klasy wsparcie techniczne stanowi podstawę naszego sukcesu. Przeczytaj więcej o 27001Academy.

 

Pełne bezpieczeństwo płatności online

 

Stosujemy protokół SSL – to najbezpieczniejsza znana obecnie metoda zabezpieczania przesyłania danych kart płatniczych. Dane karty są szyfrowane w Twojej przeglądarce i przesyłane do akceptanta. Nie otrzymujemy żadnych danych o Twojej karcie płatniczej. Ponadto, wydawca karty płatniczej stosuje własne mechanizmy i procedury bezpieczeństwa.

cards

SSL AES-128bit Polityka prywatności

Płatności online obsługuje BlueSnap i 2Checkout.

NASI KLIENCI

NASI PARTNERZY

 • Advisera jest posiadającym certyfikat Exemplar Global dostawcą usług w zakresie TPECS (szkoleń i certyfikatów dla egzaminatorów) dla jednostek kompetencyjnych IS, QM, EM, TL i AU.
 • ITIL® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy AXELOS Limited. Używany na podstawie licencji AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 • DNV GL Business Assurance jest jednym z wiodących dostawców akredytowanych certyfikatów dla systemów zarządzania.