• Pakiety firmy Advisera są używane przez ponad 6000 firm na całym świecie
 • Zoptymalizowany dla małych i średnich firm
 • Zapłacisz nawet o 80% mniej niż korzystając z usług konsultantów
 • Dostępne są konsultacje z ekspertami i nieograniczona pomoc techniczna za pośrednictwem poczty email
 • Stworzony przez Advisera, wiodącą niezależną stronę internetową dla standardów ISO

Pakiet Dokumentacji Audytu Wewnętrznego ISO 27001/ISO 22301

Przeprowadzaj kontrolę wewnętrzną w ramach ISO 27001/ISO 22301 samodzielnie, co z naszym pakietem dokumentów zrobisz prosto i skutecznie.

Pakiet narzędzi ze wsparciem ekspertów na żywo

Cechy:
 • 4 szablony dokumentów – nieograniczony dostęp do wszystkich dokumentów ISO 27001/ISO 22301 dla kontroli wewnętrznej
 • Dostęp do samouczków wideo
 • Nieograniczone wsparcie poprzez pocztę elektroniczną.
 • Przegląd dokumentu przez eksperta
 • Jedna godzina bezpośredniej konsultacji on-line z ekspertem ISO 27001/ISO 22301

97 EUR

100% bezpieczne płatności online
w standardzie AES-128bit SSL

W JAKI SPOSÓB EKSPERCI POMAGAJĄ?

 1. Nasz ekspert ds. ISO 27001 będzie spotkał się z Tobą regularnie – podpowie Ci, od czego zacząć, jakie kolejne kroki wykonać i jak rozwiązać wszelkie problemy, z którymi możesz się borykać. Możesz porozmawiać z nim za pośrednictwem Skype, przez telefon lub w dowolny inny sposób, w dogodnym dla Ciebie czasie.
 2. W trakcie wdrażania projektu możesz kontaktować się z nami w dowolnym momencie, korzystając z nieograniczonej pomocy przez e-mail i otrzymując odpowiedzi ekspertów na zadane przez Ciebie pytania w ciągu 24 godzin.
 3. Po wypełnieniu dokumentów możesz dać je naszym ekspertom do wglądu – sprawdzą je, ocenią i podpowiedzą Ci, co należy jeszcze poprawić.

OTO ZESPÓŁ TWOICH EKSPERTÓW

Nasz zespół składa się z najbardziej doświadczonych audytorów, szkoleniowców i konsultantów w zakresie standardów ISO 27001. Ponadto, jesteśmy dumni z umiejętności komunikacyjnych naszego zespołu ekspertów, które pomagają im nawiązywać stabilne i osobiste relacje z naszymi klientami.

Dejan Kosutic
Wiodący ekspert ds. ISO 27001/ISO 22301

Rhand Leal
Ekspert ds. ISO 27001 dla Brazylii

Antonio Jose Segovia
Ekspert ds. ISO 27001/ISO 22301 dla Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Ta dokumentacja jest wręcz genialna. W zeszłym roku pracowałem przy użyciu pakietem BS 25999, dodatkowo czytając trochę na ten temat (głównie na blogu Dejana!) W ten sposób opracowaliśmy plan ciągłości działania. Teraz zaczynam robić to samo teraz z ISO 27001.
Simon McLean
Dyrektor zarządzający w firmie Click Travel Ltd

FUNKCJE PAKIETU

PAKIET DOKUMENTÓW

Zobacz, które dokumenty są zawarte w Pakiecie Dokumentacji Audytu Wewnętrznego ISO 27001/ISO 22301.

 1. Lista kontrolna audytu wewnętrznego
 2. Procedura audytu wewnętrznego
 3. Roczny plan audytu wewnętrznego
 4. Raport z audytu wewnętrznego

Instruktaż wdrażania krok po kroku

Pakiet dokumentów jest tak zorganizowana, aby stopniowo prowadzić Cię na ścieżce wdrażania standardu. Są one uporządkowane w logicznie ponumerowanych folderach, dzięki czemu będziesz wiedział od czego zacząć, a po zakończeniu pracy z danym dokumentem – gdzie przejść następnie.

UKOŃCZONY W 80% – WSKAZÓWKI DLA POZOSTAŁYCH 20%

Wykonaliśmy już 80% pracy, za którą inaczej musiałbyś zapłacić konsultantowi. Wszystko, co można było wstępnie wypełnić w dokumentach, jest już wypełnione, a pozostała modyfikacje, których będziesz musiał dokonać są wyraźnie opatrzone komentarzami i instrukcjami.

SYMBOLE ZASTĘPCZE POKAŻĄ CI, W KTÓRYM PUNKTACH WYMAGANA JEST EDYCJA

Po prostu przechodź przez kolejne dokumenty, wypełniając dane specyficzne dla swojej firmy zgodnie z instrukcjami. Nasi eksperci dodali nawet instrukcje dotyczące tego, co należy wprowadzić, aby pomóc Ci w jak najskuteczniejszym przeprowadzeniu procesu wdrażania.

DODATKOWE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KONKRETNYCH ZADAŃ

Wypełnienie niektórych części dokumentu może być dla Ciebie wyzwaniem, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. W takich przypadkach dodaliśmy szczegółowe instrukcje oraz – tam, gdzie to potrzebne – linki do artykułów i samouczków wideo, które pomogą Ci zrozumieć i uzupełnić te sekcje.

MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ MODYFIKACJI DOKUMENTÓW

Większość firm ma określony układ i strukturę swoich oficjalnych dokumentów. Zawierają one pewne informacje w nagłówku, poziom poufności, a nawet określony projekt graficzny i dobór czcionki. Wszystkie nasze dokumenty można w pełni modyfikować, dzięki czemu będą one wyglądać tak, jak powinny.

PEŁNE WSPARCIE, KTÓREGO POTRZEBUJESZ

Certyfikacja ISO 27001/ISO 22301 to znacznie więcej niż tylko dokumentacja. Wdrażanie standardu musi być przeprowadzone w sposób odpowiedni dla Twojej firmy i musisz do tego odpowiednio przygotować swoich pracowników, kierownictwem i istniejące w firmie procesy.

Dlatego nasi eksperci będą Ci udzielać pełnego wsparcia online na żywo i odpowiedzą na wszystkie trudne pytania – połączenie możesz nawiązać przez Skype, telefon lub za pomocą innej wygodnej dla Ciebie metody; możemy także odpowiedzieć na Twoje pytania mailowo – sam decydujesz, jaki sposób komunikacji najbardziej Ci odpowiada.

[name, job title]

został wyznaczony na sponsora projektu.

[Nazwa organizacji]

Najważniejsze cechy i zalety Pakietu Dokumentacji
Audytu Wewnętrznego ISO 27001/ISO 22301

Szablony wszystkich dokumentów niezbędnych do planowania i wykonywania audytów wewnętrznych

Pakiet jest dostępny w językach polskim, angielskim, niemieckim, holenderskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim i chorwackim. Zawiera następujące szablony dokumentów wymaganych przez ISO 27001 / ISO 22301: (1) Lista kontrolna audytu wewnętrznego, (2) Procedura audytu wewnętrznego, (3) Roczny plan audytu wewnętrznego, (4) Raport z audytu wewnętrznego.

Opracowane przez ekspertów

27001Academy jest znana z dokładności i jakości jej produktów i usług. Masz pewność, że dokumenty zostały opracowane przez wiodących ekspertów w zakresie ISO 27001 oraz ISO 22301. Naszym celem jest minimalizacja ilości pracy i stresu związanego z wdrożeniem tych norm.

List_of_documents_ISO_27001_ISO_22301_Premium_Documentation_Toolkit_EN

W pełni akceptowalne do certyfikacji na zgodność z normą

Nasz Pakiet Dokumentacji zawiera szablony wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia audytu wewnętrznego zgodnego z ISO 27001 oraz ISO 22301; szablony są w pełni akceptowalne do certyfikacji na zgodność z normą.

Szkolenia i przewodniki – w cenie!

Kupując Pakiet otrzymujesz 1 rok dostępu do wybranych samouczków wideo. Nie tylko przeszkolisz się w zakresie audytu wewnętrznego zgodnego z ISO 27001 oraz ISO 22301, ale również uzyskasz porady krok po kroku, jak wypełniać dokumenty Pakietu.

Procedure_for_Document_and_Record_Control_EN_comment

Zdjęliśmy z Ciebie większość pracy – dokumenty są w 90% gotowe

Dostajesz gotowe dokumenty, do uzupełnienia pozostaje dla Ciebie około 10% treści. W większości przypadków będziesz musiał uzupełnić jedynie informacje dotyczące Twojej organizacji (nazwa firmy, zasoby, informacje dotyczące procesów w Twojej firmie itp.). W każdym dokumencie znajdziesz porady dotyczące wypełniania oraz informacje, które części dokumentu są obowiązkowe.

Możliwość pełnej modyfikacji dokumentów

Każdy dokument jest dostępny w łatwym do edytowania pliku MS Word lub MS Excel, dzięki czemu będziesz mógł je łatwo zmodyfikować do potrzeb Twojej firmy. Zaprezentuj swoją markę, wstawiając logo i paletę wybranych kolorów, zmieniaj nagłówki i stopki tak, aby odzwierciadlały styl Twojej firmy.

ReferenceDocuments

Jednolite formatowanie

Wszystkie szablony w Pakiecie są opracowane według ustandaryzowanej struktury i w tym samym formacie, co ułatwia proces ich uzupełniania oraz zarządzania nimi. W celu ułatwienia zrozumienia korelacji pomiędzy dokumentami, każdy dokument zawiera listę dokumentów referencyjnych.

tool-7

Zoptymalizowany dla małych i średnich organizacji

Pakiet Dokumentacji Premium dla ISO 27001 oraz ISO 22301 został opracowany z myślą o małych i średnich firmach i instytucjach. Jego celem jest minimalizacja czasu i kosztów wdrożenia norm. Nie musisz wypełniać ogromnej liczby dokumentów, potrzebnych tylko w bardzo dużych organizacjach. Uzupełniasz tylko dokumenty potrzebne w Twojej firmie.

DARMOWE WEBINARIA

Jak korzystać z pakietu dokumentów do wdrożenia ISO 27001/ISO 22301

Webinarium przeznaczone dla firm, które planują wdrożyć ISO 27001 / ISO 22301 samodzielnie. Podczas tego webinarium będziesz mógł się zorientować, czy szablony, instrukcje i pomoc z 27001Academy będą odpowiednie do Twojego projektu wdrażania standardów.

OBEJRZYJ PÓŹNIEJ

Otrzymasz od nas e-mail z linkiem do tego webinarium, dzięki czemu będziesz mógł obejrzeć go w późniejszym czasie.

GOTOWY NA AUDYT CERTYFIKACYJNY?

Dzięki naszym dokumentom firmy z ponad 100 krajów uzyskały już certyfikaty.

 • Ten pakiet dokumentów przeprowadzi Cię przez cały proces wdrażania
 • Wsparcie ekspertów w trakcie trwania całego projektu
 • Ocena ekspertów niektórych już wypełnionych dokumentów
 • Spotkanie z ekspertem przed audytem, abyś miał pewność, że jesteś w pełni gotowy

Pakiet Dokumentacji Audytu Wewnętrznego ISO 27001/ISO 22301:

CZY JEST ODPOWIEDNI DLA TWOJEJ FIRMY?

Prowadzisz firmę małej lub średniej wielkości?
Chcesz skrócić czas i zminimalizować koszty wdrażania?
Szukasz zwięzłych i łatwych w użytkowaniu szablonów?
Dobrze rozumiejąc Twoje potrzeby, znaleźliśmy odpowiedź na Twoje pytania i opracowaliśmy Pakiet Dokumentacji Audytu Wewnętrznego ISO 27001/ISO 22301 z myślą o Twojej firmie. Nasz pakiet nie wymaga, abyś wypełniał każdy z dokumentów, co muszą robić wielkie firmy działające globalnie. Zamiast tego, zawiera on tylko te dokumenty, których potrzebujesz w SWOJEJ firmie.

POBIERZ BEZPŁATNE DEMO

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ POMOCY?

PAKIET NARZĘDZI ZE
WSPARCIEM EKSPERTÓW NA ŻYWO

97 EUR
4 szablony dokumentów zgodne z ISO 27001 & ISO 22301
Dostęp do samouczków wideo
Narzędzie do analizy rozbieżności ISO 27001
Nieograniczone wsparcie mailowe
1 godzina rozmowy sam na sam z ekspertem ISO 27001/ISO 22301
 
Sprawdzenie przez eksperta 1 wypełnionego dokumentu

PAKIET Z
ROZSZERZONĄ POMOCĄ

597 EUR
4 szablony dokumentów zgodne z ISO 27001 & ISO 22301
Dostęp do samouczków wideo
Narzędzie do analizy rozbieżności ISO 27001
Nieograniczone wsparcie mailowe
5 godzin spotkań sam na sam
(seria
spotkań online z ekspertem ds. ISO 27001/ISO 22301)
Sprawdzanie przez eksperta wszystkich wypełnionych dokumentów.

CZY ISO 27001 & ISO 22301 NAPRAWDĘ MOŻNA WDROŻYĆ SAMODZIELNIE?

PROSTA I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ I DOSTAWA

FAQ: ZAKUP Pakietu Dokumentacji Audytu Wewnętrznego ISO 27001/ISO 22301

Kiedy i jak otrzymam pakiet?

Po dokonaniu płatności otrzymasz email z linkiem do pobrania dokumentacji.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe, płatności PayPal, a możemy zaakceptować przelew bankowy z Twojego konta bankowego.

W jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo moich danych do płatnościach?

Używamy technologii Secure Socket Layer (SSL), co jest standardem w tej branży. SSL to jeden z najbezpieczniejszych na świecie sposobów płatności online. Twoje dane do płatności zostają szyfrowane, a następnie natychmiast wysyłane do przetwarzającego płatność. Nie widzimy informacji o Twojej płatności i nie przechowujemy żadnych danych

Które waluty akceptujecie?

Akceptujemy płatności w ponad 50 walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro, frankach szwajcarskich i funtach brytyjskich.

Co możecie mi zaoferować, jeśli chcę kupić pakiet narzędzi w drugim języku? Czy otrzymam rabat?

Tak, na pakiet narzędzi w drugim języku oferujemy 70% rabatu.

Nie jestem pewien, czy te dokumenty są dokładnie tym, czego potrzebuję. Czy mogę je zobaczyć przed zakupem?

Oczywiście! Kliknij "POBIERZ BEZPŁATNY PAKIET DEMO", podaj swoje nazwisko i adresie email, a otrzymasz bezpłatnie wgląd w każdy dokument przed podjęciem decyzji o zakupie. Zobaczysz, jak wyglądają szablony i jak łatwo jest je wypełniać.

Czy pakiet narzędzi jest zgodny z najnowszymi zmianami w standardzie ISO 27001?

Tak. Ponadto, będziesz miał prawo do otrzymywania bezpłatnych aktualizacji tych pakietów narzędzi przez okres jednego roku od daty zakupu.

expert-en

Dejan Kosutic
Wiodący ekspert ds. ISO 27001/ISO 22301

NIE MASZ PEWNOŚCI, KTÓRA OPCJA JEST NAJLEPSZA DLA CIEBIE?

Uzyskaj bezpłatne porady eksperta, aby skuteczniej rozwijać swoją firmę

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Informacje o 27001Academy

 

27001Academy jest jedną z Akademii Advisera.com. Advisera specjalizuje się w udzielaniu wsparcia firmom i instytucjom we wdrażaniu najważniejszych światowych standardów, takich jak EU RODO, ISO 27001, ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO/IEC 17025, AS9100, ISO 20000 oraz ITIL. Z biegiem lat Advisera stała się światowym liderem w zakresie dokumentacji oraz szkoleń online dotyczących norm ISO 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji) oraz ISO 22301 (zarządzanie ciągłością działania).

Nasze produkty są najwyższej jakości. Są stosowane w ponad 100 krajach, a nasze najwyższej klasy wsparcie techniczne stanowi podstawę naszego sukcesu. Przeczytaj więcej o 27001Academy.

 

Pełne bezpieczeństwo płatności online

 

Stosujemy protokół SSL – to najbezpieczniejsza znana obecnie metoda zabezpieczania przesyłania danych kart płatniczych. Dane karty są szyfrowane w Twojej przeglądarce i przesyłane do akceptanta. Nie otrzymujemy żadnych danych o Twojej karcie płatniczej. Ponadto, wydawca karty płatniczej stosuje własne mechanizmy i procedury bezpieczeństwa.

cards

SSL AES-128bit Polityka prywatności

Płatności online obsługuje BlueSnap i 2Checkout.

NASI KLIENCI

NASI PARTNERZY

 • Advisera jest posiadającym certyfikat Exemplar Global dostawcą usług w zakresie TPECS (szkoleń i certyfikatów dla egzaminatorów) dla jednostek kompetencyjnych IS, QM, EM, TL i AU.
 • ITIL® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy AXELOS Limited. Używany na podstawie licencji AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 • DNV GL Business Assurance jest jednym z wiodących dostawców akredytowanych certyfikatów dla systemów zarządzania.