Zapoznaj się z produktami: Pakietów Dokumentacji dla norm ISO 27001 oraz ISO 22301

Pakiet Dokumentacji dla ISO 27001


To jest nasz bestseller – umożliwia zapewnienie zgodności z najważniejszą normą międzynarodową w zakresie bezpieczeństwa informacji: ISO/IEC 27001 (wydanie 2013).

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak wdrożyć tą normę. Co więcej, masz dostęp do pomocy ekspertów – dzięki temu nie popełnisz błędu w projekcie, a droga do certyfikacji na zgodność z ISO 27001 będzie prosta.

Ten Pakiet będzie doskonałym wyborem jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na bezpieczeństwie informacji, a dokumentację związaną z ciągłością działania masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

Pakiet Dokumentacji Premium dla ISO 27001 & 22301


To nasz najważniejszy Pakiet – umożliwia wdrożenie i certyfikację na zgodność z dwoma najważniejszymi standardami w zakresie bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania: ISO 27001 oraz ISO 22301. Pakiet ten dostarcza wszystkich narzędzi niezbędnych do wdrożenia obu tych norm w tym samym czasie: kompletu dokumentacji (gotowe szablony dokumentów), szkolenia, pliki pomocy, pomoc ekspercka.

Wdrożenie obu tych norm w tym samym czasie to dobry pomysł – normy te uzupełniają się – ciągłość działania jest częścią ISO 27001. Jednak najlepsza metodyka analizy wpływu na działalność, tworzenia strategii ciągłości działania i planów zapewnienia ciągłości działania jest podana w normie ISO 22301. Z kolei ISO 22301 wymaga przeprowadzenia analizy ryzyka, a najlepsza metodyka do tego celu podana jest w ISO 27001.

Co najważniejsze: wdrożenie obu tych norm jednocześnie zajmuje około 10% więcej czasu niż wdrożenie tylko normy ISO 27001.

Dowiedz się więcej

Pakiet dokumentacji dla ISO 22301


Ten Pakiet umożliwi Twojej firmie zapewnienie zgodności z pierwszym międzynarodowym standardem definiującym wymagania i procedury w zakresie zapewnienia ciągłości działania: ISO 22301 (wydanie 2012).

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak wdrożyć dokumentację i procesy związane z zapewnieniem ciągłości działania. Co więcej, masz dostęp do pomocy ekspertów – dzięki temu nie popełnisz błędu w projekcie, a droga do certyfikacji na zgodność z ISO 22301 będzie prosta.

Pakiet ten jest zgodny zarówno z nowym standardem ISO 22301, jak i z jego poprzednikiem – standardem BS 25999. Jest on doskonałym wyborem, jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na ciągłości działania, a dokumentację związaną z zarządzaniem ryzykiem masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

Pakiet Szacowania Ryzyka dla ISO 27001/ISO 22301


Ten Pakiet umożliwi Twojej firmie wdrożenie zarządzania ryzykiem dla bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania, zgodnie z ISO 27001 oraz ISO 22301.

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak wdrożyć szacowanie ryzyka oraz zaplanować postępowanie z ryzykiem w Twojej firmie – będziesz mógł wykonać te zadania bez konieczności zatrudniania konsultanta.

Ten Pakiet będzie doskonałym wyborem jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na zarządzaniu ryzykiem, a pozostałą dokumentację związaną z bezpieczeństwem informacji i zapewnieniem ciągłości działania masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

Pakiet Audytu Wewnętrznego dla ISO 27001/ISO 22301


Ten pakiet umożliwi Ci zaplanowanie i przeprowadzenie audytu wewnętrznego dotyczącego bezpieczeństwa informacji i/lub ciągłości działania, zgodnie z wymaganiami norm ISO 27001 oraz ISO 22301.

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, list kontrolnych, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak przeprowadzić audyt wewnętrzny w Twojej firmie oraz odpowiednio go udokumentować – będziesz mógł wykonać te zadania bez konieczności zatrudniania konsultanta.

Ten Pakiet będzie doskonałym wyborem jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na audycie wewnętrznym, a pozostałą dokumentację związaną z bezpieczeństwem informacji i zapewnieniem ciągłości działania masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

Pakiet Analizy Wpływu na Działalność dla ISO 22301


Ten Pakiet umożliwi Twojej firmie zapewnienie zgodności z pierwszym międzynarodowym standardem definiującym wymagania i procedury w zakresie zapewnienia ciągłości działania: ISO 22301, a także ze starszym standardem BS 25999.

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, list kontrolnych, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak w Twojej firmie przeprowadzić analizę wpływu na działalność – będziesz mógł wykonać to zadanie bez konieczności zatrudniania konsultanta.

Ten Pakiet będzie doskonałym wyborem jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na analizie wpływu na działalność, a pozostałą dokumentację związaną z zapewnieniem ciągłości działania masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Przeczytałem standard, ale pewne aspekty nie były dla mnie jasne. Dzięki pakietowi, standard stał się zrozumiały, a jego wdrożenie nie wydaje się już niemożliwym zadaniem.
Bertus Erlank
Project manager
Syrex
Zastosowaliśmy Pakiet Dokumentacji i uzyskaliśmy certyfikat ISO/IEC 27001:2005 dla naszej globalnej organizacji. Ostatnio certyfikacja została rozszerzona na nasze produkty i usługi w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Pakiet był łatwy do użycia. Mieliśmy już certyfikat dla ISO 9001:2008, a Wasze seminarium internetowe "ISO 27001 implementation: How to make it easier using ISO 9001" bardzo pomogło nam skorelować naszą pracę nad ISO/IEC 27001 z naszym Korporacyjnym Systemem Zarządzania Jakością. Dziękuję raz jeszcze!
Bill Lisse
Information Security Officer,
OCLC Online Computer Library Center, Inc.

FAQ dotyczące zakupu Pakietów dokumentów ISO 27001 i ISO 22301

Kiedy i jak otrzymam pakiet?

Po dokonaniu płatności otrzymasz email z linkiem do pobrania dokumentacji.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe, płatności PayPal, a możemy zaakceptować przelew bankowy z Twojego konta bankowego.

W jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo moich danych do płatnościach?

Używamy technologii Secure Socket Layer (SSL), co jest standardem w tej branży. SSL to jeden z najbezpieczniejszych na świecie sposobów płatności online. Twoje dane do płatności zostają szyfrowane, a następnie natychmiast wysyłane do przetwarzającego płatność. Nie widzimy informacji o Twojej płatności i nie przechowujemy żadnych danych

Które waluty akceptujecie?

Akceptujemy płatności w ponad 50 walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro, frankach szwajcarskich i funtach brytyjskich.

Co możecie mi zaoferować, jeśli chcę kupić pakiet narzędzi w drugim języku? Czy otrzymam rabat?

Tak, na pakiet narzędzi w drugim języku oferujemy 70% rabatu.

Nie jestem pewien, czy te dokumenty są dokładnie tym, czego potrzebuję. Czy mogę je zobaczyć przed zakupem?

Oczywiście! Kliknij "POBIERZ BEZPŁATNY PAKIET DEMO", podaj swoje nazwisko i adresie email, a otrzymasz bezpłatnie wgląd w każdy dokument przed podjęciem decyzji o zakupie. Zobaczysz, jak wyglądają szablony i jak łatwo jest je wypełniać.

Czy pakiet narzędzi jest zgodny z najnowszymi zmianami w standardzie ISO 27001?

Tak. Ponadto, będziesz miał prawo do otrzymywania bezpłatnych aktualizacji tych pakietów narzędzi przez okres jednego roku od daty zakupu.

Dowiedz się więcej o 27001Academy

27001Academy jest jedną z Akademii Advisera.com. Advisera specjalizuje się w udzielaniu wsparcia firmom i instytucjom we wdrażaniu najważniejszych światowych standardów, takich jak EU GDPR, ISO 27001, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, AS9100, ISO 20000 oraz ITIL. Z biegiem lat Advisera stała się światowym liderem w zakresie dokumentacji oraz szkoleń online dotyczących norm ISO 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji) oraz ISO 22301 (zarządzanie ciągłością działania).

Nasze produkty są najwyższej jakości. Są stosowane w ponad 100 krajach, a nasze najwyższej klasy wsparcie techniczne stanowi podstawę naszego sukcesu. Przeczytaj więcej o 27001Academy.

 

NASI KLIENCI

NASI PARTNERZY

  • Advisera jest posiadającym certyfikat Exemplar Global dostawcą usług w zakresie TPECS (szkoleń i certyfikatów dla egzaminatorów) dla jednostek kompetencyjnych IS, QM, EM, TL i AU.
  • ITIL® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy AXELOS Limited. Używany na podstawie licencji AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • DNV GL Business Assurance jest jednym z wiodących dostawców akredytowanych certyfikatów dla systemów zarządzania.