Zapoznaj się z produktami: Pakietów Dokumentacji dla norm ISO 27001 oraz ISO 22301

Pakiet Dokumentacji dla ISO 27001


To jest nasz bestseller – umożliwia zapewnienie zgodności z najważniejszą normą międzynarodową w zakresie bezpieczeństwa informacji: ISO/IEC 27001 (wydanie 2013).

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak wdrożyć tą normę. Co więcej, masz dostęp do pomocy ekspertów – dzięki temu nie popełnisz błędu w projekcie, a droga do certyfikacji na zgodność z ISO 27001 będzie prosta.

Ten Pakiet będzie doskonałym wyborem jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na bezpieczeństwie informacji, a dokumentację związaną z ciągłością działania masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

Pakiet Dokumentacji Premium dla ISO 27001 & 22301


To nasz najważniejszy Pakiet – umożliwia wdrożenie i certyfikację na zgodność z dwoma najważniejszymi standardami w zakresie bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania: ISO 27001 oraz ISO 22301. Pakiet ten dostarcza wszystkich narzędzi niezbędnych do wdrożenia obu tych norm w tym samym czasie: kompletu dokumentacji (gotowe szablony dokumentów), szkolenia, pliki pomocy, pomoc ekspercka.

Wdrożenie obu tych norm w tym samym czasie to dobry pomysł – normy te uzupełniają się – ciągłość działania jest częścią ISO 27001. Jednak najlepsza metodyka analizy wpływu na działalność, tworzenia strategii ciągłości działania i planów zapewnienia ciągłości działania jest podana w normie ISO 22301. Z kolei ISO 22301 wymaga przeprowadzenia analizy ryzyka, a najlepsza metodyka do tego celu podana jest w ISO 27001.

Co najważniejsze: wdrożenie obu tych norm jednocześnie zajmuje około 10% więcej czasu niż wdrożenie tylko normy ISO 27001.

Dowiedz się więcej

Pakiet dokumentacji dla ISO 22301


Ten Pakiet umożliwi Twojej firmie zapewnienie zgodności z pierwszym międzynarodowym standardem definiującym wymagania i procedury w zakresie zapewnienia ciągłości działania: ISO 22301 (wydanie 2012).

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak wdrożyć dokumentację i procesy związane z zapewnieniem ciągłości działania. Co więcej, masz dostęp do pomocy ekspertów – dzięki temu nie popełnisz błędu w projekcie, a droga do certyfikacji na zgodność z ISO 22301 będzie prosta.

Pakiet ten jest zgodny zarówno z nowym standardem ISO 22301, jak i z jego poprzednikiem – standardem BS 25999. Jest on doskonałym wyborem, jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na ciągłości działania, a dokumentację związaną z zarządzaniem ryzykiem masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

Pakiet Szacowania Ryzyka dla ISO 27001/ISO 22301


Ten Pakiet umożliwi Twojej firmie wdrożenie zarządzania ryzykiem dla bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania, zgodnie z ISO 27001 oraz ISO 22301.

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak wdrożyć szacowanie ryzyka oraz zaplanować postępowanie z ryzykiem w Twojej firmie – będziesz mógł wykonać te zadania bez konieczności zatrudniania konsultanta.

Ten Pakiet będzie doskonałym wyborem jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na zarządzaniu ryzykiem, a pozostałą dokumentację związaną z bezpieczeństwem informacji i zapewnieniem ciągłości działania masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

Pakiet Audytu Wewnętrznego dla ISO 27001/ISO 22301


Ten pakiet umożliwi Ci zaplanowanie i przeprowadzenie audytu wewnętrznego dotyczącego bezpieczeństwa informacji i/lub ciągłości działania, zgodnie z wymaganiami norm ISO 27001 oraz ISO 22301.

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, list kontrolnych, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak przeprowadzić audyt wewnętrzny w Twojej firmie oraz odpowiednio go udokumentować – będziesz mógł wykonać te zadania bez konieczności zatrudniania konsultanta.

Ten Pakiet będzie doskonałym wyborem jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na audycie wewnętrznym, a pozostałą dokumentację związaną z bezpieczeństwem informacji i zapewnieniem ciągłości działania masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

Pakiet Analizy Wpływu na Działalność dla ISO 22301


Ten Pakiet umożliwi Twojej firmie zapewnienie zgodności z pierwszym międzynarodowym standardem definiującym wymagania i procedury w zakresie zapewnienia ciągłości działania: ISO 22301, a także ze starszym standardem BS 25999.

Pakiet jest kombinacją szablonów dokumentów, list kontrolnych, porad i szkoleń wideo, które krok po kroku objaśnią Ci, jak w Twojej firmie przeprowadzić analizę wpływu na działalność – będziesz mógł wykonać to zadanie bez konieczności zatrudniania konsultanta.

Ten Pakiet będzie doskonałym wyborem jeśli chciałbyś skupić się wyłącznie na analizie wpływu na działalność, a pozostałą dokumentację związaną z zapewnieniem ciągłości działania masz już przygotowaną.

Dowiedz się więcej

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Czeka nas jeszcze długa droga do ukończenia procesu certyfikacji ISO27001, ale materiał dał nam w tym czasie przewagę oraz wskazówki.
Liong Eng
Prezes Silverfern IT
Pakiet przyspieszył tworzenie wymaganej dokumentacji i ułatwił identyfikację obszarów, na które powinniśmy położyć większy nacisk. Mamy więcej czasu, który możemy poświęcić na przeprowadzanie oceny ryzyka oraz definiowanie naszych kontroli. Duża oszczędność czasu dla nas.
Ivan Garcia
Przeczytałem standard, ale pewne aspekty nie były dla mnie jasne. Dzięki pakietowi, standard stał się zrozumiały, a jego wdrożenie nie wydaje się już niemożliwym zadaniem.
Bertus Erlank
Project manager
Syrex
Zastosowaliśmy Pakiet Dokumentacji i uzyskaliśmy certyfikat ISO/IEC 27001:2005 dla naszej globalnej organizacji. Ostatnio certyfikacja została rozszerzona na nasze produkty i usługi w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Pakiet był łatwy do użycia. Mieliśmy już certyfikat dla ISO 9001:2008, a Wasze seminarium internetowe "ISO 27001 implementation: How to make it easier using ISO 9001" bardzo pomogło nam skorelować naszą pracę nad ISO/IEC 27001 z naszym Korporacyjnym Systemem Zarządzania Jakością. Dziękuję raz jeszcze!
Bill Lisse
Information Security Officer,
OCLC Online Computer Library Center, Inc.

FAQ dotyczące zakupu Pakietów dokumentów ISO 27001 i ISO 22301

Kiedy i jak otrzymam pakiet?

Po dokonaniu płatności otrzymasz email z linkiem do pobrania dokumentacji.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe, płatności PayPal, a możemy zaakceptować przelew bankowy z Twojego konta bankowego.

W jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo moich danych do płatnościach?

Używamy technologii Secure Socket Layer (SSL), co jest standardem w tej branży. SSL to jeden z najbezpieczniejszych na świecie sposobów płatności online. Twoje dane do płatności zostają szyfrowane, a następnie natychmiast wysyłane do przetwarzającego płatność. Nie widzimy informacji o Twojej płatności i nie przechowujemy żadnych danych

Które waluty akceptujecie?

Akceptujemy płatności w ponad 50 walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro, frankach szwajcarskich i funtach brytyjskich.

Co możecie mi zaoferować, jeśli chcę kupić pakiet narzędzi w drugim języku? Czy otrzymam rabat?

Tak, na pakiet narzędzi w drugim języku oferujemy 70% rabatu.

Nie jestem pewien, czy te dokumenty są dokładnie tym, czego potrzebuję. Czy mogę je zobaczyć przed zakupem?

Oczywiście! Kliknij "POBIERZ BEZPŁATNY PAKIET DEMO", podaj swoje nazwisko i adresie email, a otrzymasz bezpłatnie wgląd w każdy dokument przed podjęciem decyzji o zakupie. Zobaczysz, jak wyglądają szablony i jak łatwo jest je wypełniać.

Czy pakiet narzędzi jest zgodny z najnowszymi zmianami w standardzie ISO 27001?

Tak. Ponadto, będziesz miał prawo do otrzymywania bezpłatnych aktualizacji tych pakietów narzędzi przez okres jednego roku od daty zakupu.

Dowiedz się więcej o 27001Academy

27001Academy jest jedną z Akademii Advisera.com. Advisera specjalizuje się w udzielaniu wsparcia firmom i instytucjom we wdrażaniu najważniejszych światowych standardów, takich jak EU GDPR, ISO 27001, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO/IEC 17025, AS9100, ISO 20000 oraz ITIL. Z biegiem lat Advisera stała się światowym liderem w zakresie dokumentacji oraz szkoleń online dotyczących norm ISO 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji) oraz ISO 22301 (zarządzanie ciągłością działania).

Nasze produkty są najwyższej jakości. Są stosowane w ponad 100 krajach, a nasze najwyższej klasy wsparcie techniczne stanowi podstawę naszego sukcesu. Przeczytaj więcej o 27001Academy.

 

NASI KLIENCI

NASI PARTNERZY

  • Advisera jest posiadającym certyfikat Exemplar Global dostawcą usług w zakresie TPECS (szkoleń i certyfikatów dla egzaminatorów) dla jednostek kompetencyjnych IS, QM, EM, TL i AU.
  • ITIL® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy AXELOS Limited. Używany na podstawie licencji AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  • DNV GL Business Assurance jest jednym z wiodących dostawców akredytowanych certyfikatów dla systemów zarządzania.